جبهه مقاومت ملی افغانستان

جبهه مقاومت ملی افغانستان

اهدا کنید

احمد مسعود

رهبر، جبهه مقاومت ملی (NRF)

احمد مسعود به دلیل مهارت های دیپلماتیک و تاکتیکی خود، توسط صدها نفر از حامیان و متحدان مختلف خانواده آنها به عنوان جانشین پدرش در چندین دهه مبارزه علیه طالبان معرفی شد.

تنها 12 سال سن داشت که احمدشاه مسعود توسط طالبان ترور شد، او تمام مراحل زندگی خود را از آن لحظه به بعد وقف محافظت از خانواده های دیگر در برابر خشونت آنها کرده است.

احمد مسعود - شیر جوان - همانطور که پدرش در سال‌های گذشته انجام داد، قبایل و حوزه‌های انتخابیه متعدد افغانستان را متحد خواهد کرد تا همه کسانی را که به مردم افغانستان سرکوب می‌کنند، شکست دهد.

صحرای صالح
فرمانده ارشد، نیروهای جبهه مقاومت ملی (نیروهای NRF)

صالح محمد رجستانی در 28 آگوست 1963 به دنیا آمد. او کار خود را در سال 1980 با قهرمان ملی افغانستان احمد شاه مسعود آغاز کرد. تحصیلات نظامی خود را در دانشگاه جمعیت اسلامی به پایان رساند و سپس افسر نظامی شد. فرمانده رجستانی تحت تعلیم و سرپرستی احمدشاه مسعود بود. او بیش از 21 سال با او کار کرد و تاکتیک ها و مهارت های مختلفی را آموخت. آقای رجستانی در سال ۱۳۷۳ در پوهنحی علوم سیاسی در پوهنتون کابل پذیرفته شد.

علی م نظری
رئیس روابط خارجی جبهه مقاومت ملی (NRF)

علی نظری رئیس روابط خارجی جبهه مقاومت ملی است. وی پیش از این به عنوان سخنگوی دفتر سیاسی احمد مسعود و مشاور شخصی وی در روابط بین الملل فعالیت می کرد. نظری فارغ التحصیل دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس و دانشکده اقتصاد لندن است. او که رهبری ارتباطات دیپلماتیک NRF را بر عهده دارد، اغلب در رسانه‌های بین‌المللی ظاهر می‌شود تا از منافع جبهه مقاومت ملی و مردم افغانستان دفاع کند و از طریق توییتر به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ درباره رویدادهای در حال توسعه ارائه می‌کند.

صبغت الله احمدی
سخنگوی جبهه مقاومت ملی (NRF)

صبغت الله احمدی.